DETELSYS

Loading

img not found!

Захист доступу

Завдання: У нашій компанії працюють кілька нових співробітників та стажистів. Ми хотіли б запровадити для них обмеження на доступ до важливої інформації. Сподіваємося, що ІТ-аутсорсинг допоможе знайти оптимальне рішення.

Результат: Впровадження системи безпеки, заснованої на розподілі всіх співробітників компанії на групи з різними правами доступу, що включається до абонентського обслуговування комп’ютерів фірм.

Рішення:

Обмеження доступу є гарантією безпеки

Переваги системи безпеки доступу для компанії

Те, що пропонує ІТ аутсорсинг, стає прямою вигодою для компанії. Після впровадження системи безпечного доступу починають діяти такі переваги:

Працівник організації має можливість звертатися тільки до інформації, яка потрібна йому для роботи. Імовірність того, що важливі відомості будуть викрадені, зведена до мінімуму.
Ресурси підприємства будуть витрачатися оптимально. Конкретна вигода полягає в тому, що з’являється можливість аналізувати кількість звернень до кожного програмного продукту та сервісу, а потім планувати витрати на них. Заощадити можна до 30%, що становить значну суму.
Якщо всі працівники знають, що система безпеки працює бездоганно, то вони не будуть робити непристойні вчинки, такі як захоплення інформації. Конкурентам невигідно надсилатиме в компанію інсайдерів, не зможуть вони скористатися і допомогою співробітників, що давно працюють, оскільки система передбачає жорсткий контроль.
Добре налагоджена система стає чудовою підмогою в роботі системного адміністратора, йому простіше контролювати користування сервісами та іншими ресурсами. Обмеження, які вводяться для працівників компанії, не зроблять їхню працю менш комфортною, навпаки, це допоможе підвищити ефективність їхньої роботи.