DETELSYS

Loading

img not found!

Переваги інформаційних систем лікарнь

Інформаційна система лікарні (hospital information systemHIS) відіграє важливу роль у поліпшенні робочого процесу лікарні за рахунок оцифровки всіх операцій лікарні. Інформаційна система лікарні складається в основному з двох частин: клінічних модулів і модулів адміністрування.

Клінічний модуль цієї системи орієнтований на пацієнтів та займається записом пацієнтів, реєстрацією, виставленням рахунків, ліками, лікарями та лікуванням, операціями. Клінічна частина полегшує роботу консультантів, тому лікарі проводять більше часу з пацієнтами та можуть консультувати більше пацієнтів.

У той час як модуль адміністрування лікарняної інформаційної системи (HIS) обробляє інформацію бек-офісу, таку як рахунки, магазини, управління активами, управління персоналом, корпоративні рахунки, виставлення рахунків за страхування і таке інше. Це важливий модуль для керівництва лікарні, що дозволяє відстежувати доходи, непогашені платежі, закупівлі та запаси.

Компанія “Відомчі телекомунікаційні системи” прагне забезпечити функціональність та надійність IT інфраструктури та медичної інформаційоної системи лікарні, щоб допомогти вам задовольнити усі потреби ваших пацієнтів. Ми маємо величезний досвід впровадження медичних інформаційних систем, і ми можемо модернізувати поточну інформаційну систему охорони здоров’я.

Успіх лікарняної інформаційної системи переважно залежить від зручності її використання. І це можливо лише в тому випадку, якщо команда розробників системи складається зі спеціалістів охорони здоров’я, компанія у сфері охорони здоров’я має тісний зв’язок із кожним типом персоналу в лікарні, щоб вони могли зрозуміти свої здібності.

Інформаційні системи лікарні, як правило, орієнтовані на ефективність та управління даними. Основними рушійними силами інформаційних систем охорони здоров’я є:

Аналіз даних. Індустрія охорони здоров’я постійно виробляє дані. Інформаційні системи охорони здоров’я допомагають збирати, компілювати та аналізувати дані про стан здоров’я, що допомагає керувати здоров’ям населення та скорочувати витрати на охорону здоров’я. Тоді аналіз медичних даних може покращити догляд за пацієнтами.
Спільний догляд: пацієнтам часто потрібне лікування у різних постачальників медичних послуг. Інформаційні системи охорони здоров’я, такі як системи обміну медичною інформацією (health information exchanges – HIEs), дають змогу медичним установам отримувати доступ до загальних медичних записів.
Мінімізовані експлуатаційні витрати. Інформаційні системи охорони здоров’я дозволяють організаціям охорони здоров’я плановим чином розподіляти ресурси та заощаджувати потенційно значні суми витрат, енергії та витратних матеріалів. Коротше кажучи, ви можете покращити медичне обслуговування своїх пацієнтів, заощадивши багато грошей.
Управління здоров’ям населення. Інформаційні системи охорони здоров’я можуть збирати дані про пацієнтів, аналізувати їх та виявляти тенденції серед населення. Технологія працює і у зворотному напрямку. Системи підтримки клінічних рішень можуть використовувати великі дані для діагностики окремих пацієнтів та їх лікування.
Економія часу. Окрім економії грошей, інформаційні системи охорони здоров’я також допомагають економити час. Комп’ютеризуючи всю інформацію про пацієнтів та автоматизуючи особисту діяльність, інформаційна система охорони здоров’я (HIS) заощаджує значну кількість часу, забезпечуючи скоординований догляд за пацієнтами та безперебійне управління лікарнею.
Підвищення задоволеності пацієнтів. Підвищуючи цінність клінічного процесу, інформаційні системи охорони здоров’я не лише полегшують повсякденну роботу медичних працівників та адміністраторів, а й підвищують рівень задоволеності пацієнтів. Пацієнти можуть покластися на ваші послуги, і коли ви станете надійним іменем у своєму секторі, ви отримаєте більше пацієнтів та отримаєте велику віддачу від інвестицій.

Розглянувши переваги інформаційних систем охорони здоров’я, стає зрозумілим, що вони пропонують постачальникам медичних послуг різні можливості для надання більш якісної допомоги пацієнтам, одночасно заощаджуючи витрати та забезпечуючи безперебійну роботу.