DETELSYS

Loading

img not found!

Проектування ІТ-інфраструктури

Проектуємо інфраструктуру для окремих людей і громад, бізнесу та державним установам.

Що, якби існував спосіб покращити майже кожен аспект вашого бізнесу?

Що, якби ви могли підвищити швидкість, продуктивність і маневреність, та загалом заощадити витрати? З правильною інфраструктурою інформаційних технологій, яка унікально розроблена для вашого бізнесу – ви зможете.

Що таке проектування інфраструктури? У контексті ІТ інфраструктура означає інтеграцію всіх технологічних компонентів, які підтримують ваші бізнес-процеси та операції, від мережевих пристроїв до настільних комп’ютерів, апаратного та програмного забезпечення та хмарних служб.

Співпраця з компанією “Відомчі телекомунікаційні системи” для розробки цілеспрямованої інфраструктури означає, що ви отримуєте більш передбачувані результати, менший ризик і нижчу вартість проекту.

ЗБІЛЬШЕННЯ ШВИДКОСТІ ТА ЕФЕКТИВНОСТІ
Ваш бізнес має рухатися з ринковою швидкістю, і вам не потрібно, щоб ваша мережа сповільнювала вас. Правильно розроблена інфраструктура дозволяє вашому бізнесу працювати ефективніше, забезпечує стабільність і безпеку, а також підвищує продуктивність кожного робочого процесу.
ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ
Коли кожен елемент вашої інфраструктури сплановано відповідно до ваших бізнес-цілей і працює належним чином, члени вашої команди можуть працювати якнайкраще. Це, у свою чергу, покращує як їхній досвід, так і досвід ваших клієнтів.
ШВИДКА, ГОТОВА МАСШТАБОВАНІСТЬ
Сучасний підхід до проектування інфраструктури дає змогу розширювати існуючу мережу в міру розширення вашого бізнесу. Розташування вашої системи з такою гнучкістю означає, що ви можете збільшувати, розширювати та виходити за межі, не пропускаючи жодного моменту.
ВИДАЛЕННЯ ВІРУСІВ ТА ШПИГУНСЬКИХ ПРОГРАМ
Віруси та шпигунське програмне забезпечення є надто звичним явищем, вони знижують швидкість комп’ютера, а також загрожують вашим даним і мережам. Ми маємо досвід, щоб налагодити роботу.

КРОК 1. ОЦІНЮВАННЯ

Ми не просто перевіряємо вимоги. Ми працюємо над тим, щоб об’єднати всю команду проекту навколо чіткого бачення. Ми створюємо уявлення про цілі та виклики, готуючи основу для інфраструктури, яка усуває прогалини та може допомогти вам реалізувати операційні переваги.

КРОК 2: ПРОЕКТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА

Ми аналізуємо та документуємо всі вимоги, від бізнесу до користувача та від експлуатації до системи. Ми встановлюємо доказ концепції, створюємо компоненти рішення та ретельно тестуємо. Ви і ваші користувачі берете участь у всьому, щоб те, що ми створюємо, відповідало вашим потребам у роботі.

КРОК 3: РОЗГОРТАННЯ

Ми проводимо ретельне, остаточне тестування всіх функцій ваших систем у реальних умовах, перш ніж запускати все в життя. Потім ми продовжимо підтримувати вас та ваших користувачів, щоб забезпечити плавне розгортання у вашій організації.

Готові збільшити швидкість, продуктивність і маневреність і загалом заощадити кошти?

Співпрацюйте з компанією “Відомчі телекомунікаційні системи”, щоб розробити цілеспрямовану інфраструктуру, отримати більш передбачувані результати, зменшити ризик і знизити вартість проекту.